• TR
    • EN
    • AR

Hakkımızda

Benuzza dış ticaret ltd şti 2008 yılında küreselleşen dünyada başlıca olarak tekstil sektöründe ve diğer sektörlerde en iyi hizmet, en iyi kalite ve en iyi fiyat prensipleri ile ürünlerini ihracat yapabilmek için kurulmuştur. Benuzza markamız ile değerli ticaret ortaklarımızla uzun soluklu ticaret yapabilmek, ürünlerimizi dünyanın her köşesine taşıyabilmek ve ticaret ortaklarımızın işlerini kolaylaştırmak için kurulan firmamız bugün Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. Ayrıca firmamız ticaret ortaklarımızın istekleri doğrultusunda tekstil ürünleri, gıda, inşaat ve mobilya sektöründe en iyi fiyat ve en iyi kalite prensibi ile istedikleri ürünleri araştırıp müşterilerimize sunmaktadır.

Benuzza Hakkında
Benuzza Hakkında

Misyonumuz

Firmamız daima dürüstlük, güven ve kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutmaktadır. Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedefleyerek ,gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Benuzza dış ticaret en iyi hizmet,en iyi kalite ve en iyi fiyat prensipleri ile dünya ticaretinde söz sahibi olmayı, ticaret yaptığı ülkelerde katma değer yaratmayı ,her zaman farklı olmayı ve ‘’en iyi ‘’ olmayı birincil hedeflemiştir.Firmamız Türk tekstil sektöründe her zaman en değerli, en dürüst ve en kaliteli ürünlerin hizmet sağlayıcısı olmayı hedeflemiştir.

İş Yapımız

Benuzza dış ticaret yeni iş modeli ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, farklı kültürlerde satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

  • Firmamız Orta doğu,Afrika ve Avrupa pazarlarında iş geliştirme satış ve pazarlama faaliyetleri yapmaktadır.Gerek Benuzza markamız ile kendi ürünlerimizi pazarlama ve satışını ,gerekse farklı ürün gruplarında ihracat yapmak isteyen üreticileri alıcı ile buluşturma ve ihracatını gerçekleştirme noktasında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
  • Benuzza dış ticaret bütün faaliyetlerinde dürüstlük,güven ve etik değerleri en önde tutmaktadır.
  • Ürünlerimizi her zaman yasal olarak kanunlara göre pazarlama ve satışını yapmaktayız. Ürünlerimiz Türk standatlarına göre üretilmektedir.
  • Taşıma işlemlerini isözleşmede belirteceğimiz şekilde kara,hava veya deniz yolları ile güvenilir taşıma şirketleri ile çalışarak ürünlerinizi sizlere teslim edeceğiz.
  • Ürünler size gönderilmeden önce karşılıklı sözleşme yaparak her ayrıntıyı sözleşmeye ekleyeceğiz. Çünkü bizimle gönül rahatlığı ile çalışmanız her zaman önceliğimiz olacaktır.

En büyük misyonumuz müşterilerimizi menmun etmektir.Geniş ürün yelpazesi ile Benuzza dış ticaret her türlü ihtiyacınıza cevap verebilir.Her türlü kesime hitap eden Benuzza küresel dünyada rekabetçi ürünler ve fiyatlarla müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.